Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Португалија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 458055 км Сила
Португалија, Truckstar-Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1993 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 540471 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 1999 Километража 471737 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 11/2009 Километража 98500 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 1 Модел 21-A12
Година 01/1985 Километража 460243 км Сила
Португалија, Alcanede
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 22-26 bomba пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 22-26 bomba
2
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Пумпа за бетон
Година 11/1982 Километража 446000 км Сила
Португалија, Alcanede
пумпа за бетон Putzmeister 22-26 на шасија MERCEDES-BENZ 22-26 пумпа за бетон Putzmeister 22-26 на шасија MERCEDES-BENZ 22-26 пумпа за бетон Putzmeister 22-26 на шасија MERCEDES-BENZ 22-26
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 22-26
Година 03/1984 Километража 450 км Сила
Португалија, Alcanede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се