Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

133 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.410 € PLN 235.000 PLN
Автодигалка
Година 2009 Километража 340000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 268364 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2001 Километража 490000 км Сила
Полска, Pasłęk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.410 € PLN 235.000 PLN
Автодигалка
Година 2009 Километража 340000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
70.430 € PLN 335.000 PLN
Автодигалка
Година 1995 Километража 9632 м/ч Сила
Полска, Krzywda
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4
Година 2001 Километража Сила
Полска, Uniejów
Контактирајте го продавачот
192.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 299000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 257000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 500 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 1363 кг
Година 07/2015 Километража 229110 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 10/2022 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
пумпа за бетон Cifa  на шасија MERCEDES-BENZ Arocs 3251 CIFA MK 28.4 L пумпа за бетон Cifa  на шасија MERCEDES-BENZ Arocs 3251 CIFA MK 28.4 L
2
Контактирајте го продавачот
192.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 72000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T 370 Висина на подигање 37 м Носивост 350 кг
Година 07/2002 Километража 133000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел Bison TK 28 Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 20 м Носивост 300 кг
Година 12/2007 Километража 99000 км Сила
Полска, Częstochowa
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија MERCEDES-BENZ Actros 4144 Putzmeister 28-4.89S / 125mm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 12/2012 Километража 216000 км Сила
Полска, Wejherowo
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија MERCEDES-BENZ Actros 4144 Putzmeister 28-4.89S / 125mm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 11/2012 Километража 225000 км Сила
Полска, Wejherowo
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија MERCEDES-BENZ Actros 4144 Putzmeister 28-4.89S / 125mm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 12/2012 Километража 197000 км Сила
Полска, Wejherowo
пумпа за бетон Cifa  на шасија MERCEDES-BENZ Actros 4144 CIFA MK 24.4 m
1
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 360000 км Сила
Полска, Wejherowo
пумпа за бетон Cifa  на шасија MERCEDES-BENZ Actros 4144 CIFA MK 24.4 m
1
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 09/2007 Километража 325000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 430000 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
189.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 101000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 122 B-2 DUO, 10,6 MT Дофат на стрела 8.4 м Носивост 7150 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.28 т
Година 2011 Километража 330000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
52.560 € PLN 250.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел TB 220 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 14 м Носивост 200 кг
Година 10/2012 Километража 99000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 364000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 383501 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 06/2015 Километража 206773 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се