Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Литванија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 199739 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 1991-12 Километража 230000 км Сила
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
81.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 384000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
81.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 34 м
Година 1996 Километража 168000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 34 м
Година 1996 Километража 168000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 550000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
3.999 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 08/1997 Километража 457389 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
111.100 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 06/2006 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 13 м
Година 06/1995 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18375 кг
Година 2012 Километража 305400 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел TA20 Висина на подигање 20 м
Година Километража 58000 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
65.900 €
Мешалка за бетон
Евро Euro 4
Година 12/2005 Километража 490000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
65.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 12/2005 Километража 490000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се