Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Кина

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 08/2016 Километража 28000 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 2021 62m X-6RZ Euro 5
Година 03/2019 Километража 38135 км Сила
Кина, Changsha Shi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 52X-6RZ
Година 01/2014 Километража 36202 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 49m X-6RZ Euro 5
Година 06/2018 Километража 1334 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 08/2019 Километража 22816 км Сила
Кина, Changsha Shi
пумпа за бетон Sany SYM5353THB concrete pump 52m на шасија MERCEDES-BENZ Benz 4141 sany concrete pump 52M пумпа за бетон Sany SYM5353THB concrete pump 52m на шасија MERCEDES-BENZ Benz 4141 sany concrete pump 52M пумпа за бетон Sany SYM5353THB concrete pump 52m на шасија MERCEDES-BENZ Benz 4141 sany concrete pump 52M
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел SYM5353THB concrete pump 52m
Година 2020 Километража 3000 км Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија MERCEDES-BENZ пумпа за бетон Putzmeister  на шасија MERCEDES-BENZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2007 Километража Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 49m X-6RZ Euro 5
Година 01/2019 Километража 23626 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 56m X-6RZ
Година Километража 49861 км Сила
Кина, Changsha Shi
пумпа за бетон Putzmeister M56 на шасија MERCEDES-BENZ пумпа за бетон Putzmeister M56 на шасија MERCEDES-BENZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M56
Година 04/2013 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M46
Година 2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2012 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2013 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 08/2020 Километража 1434 м/ч Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.380 €
Пумпа за бетон
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 37m 2007
Година 05/2007 Километража 69514 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M56
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел used Benz zoomlion concrete pump 37M
Година 07/2013 Километража 21000 км Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон Putzmeister m46 на шасија MERCEDES-BENZ пумпа за бетон Putzmeister m46 на шасија MERCEDES-BENZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел m46
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2012 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M46
Година 2000 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се