Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 18E Висина на подигање 18 м
Година 2008 Километража 47289 км Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража 108545 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Автодигалка
Модел Bonfiglioli P20000XL/3SI Капацитет на крајот на стрелата 7.7 т
Година 2008 Километража Сила
Италија, Cremona
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Пумпа за бетон
Година 1983 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1997 Километража 122000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел AK36/2000
Година Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
вакуум багер MERCEDES-BENZ вакуум багер MERCEDES-BENZ вакуум багер MERCEDES-BENZ
3
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Вакуум багер
Година Километража 139000 км Сила
Италија, Torino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23565 кг
Година 2016 Километража 272550 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година Километража 267595 км Сила
Италија, Lograto
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се