Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Хрватска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа : Градежни машини MERCEDES-BENZ од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 360000 км Сила
Хрватска, Plano
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 06/2019 Километража 160000 км Сила
Хрватска, Plano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел R27/23
Година 1985 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел Atlas M20/17
Година 1971 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1998 Километража 330026 км Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1991 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се