Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 157 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

157 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 29 м
Година 01/2011 Километража 617215 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 01/2009 Километража 70775 км Сила
Холандија, Ter aar
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 12525 кг
Година 01/2014 Километража 377450 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
21.450 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1998-12-21 Километража 263091 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 13500 кг
Година 01/2007 Километража 263454 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1995 Километража 119504 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Носивост 13680 кг
Година 01/1999 Километража 641828 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 9540 кг
Година 01/2004 Километража 446136 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 653538 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 2565 кг
Година 2011-02-17 Километража 102066 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
57.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 15000 кг
Година 01/2012 Километража 488567 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел LT63NF Висина на подигање 21.5 м Носивост 1000 кг
Година 01/2002 Километража 402031 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион со скала
Носивост 190 кг
Година 2007 Километража 59964 км Сила
Холандија, Fijnaart
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1994 Километража 116283 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
56.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 12731 кг
Година 01/2009 Километража 276540 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 53 м
Година 01/2012 Километража 3197 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 20165 кг
Година 02/2012 Километража 263814 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 1 Носивост 200 кг
Година 1989-07-14 Километража 304829 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 17625 кг
Година 11/2007 Километража 290112 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 14000 кг
Година 02/2007 Километража 332869 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 14500 кг
Година 05/2006 Километража 576331 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 8870 кг
Година 01/2000 Километража 120090 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 5450 кг
Година 01/2004 Километража 714559 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
285.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 12/2018 Километража 86304 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline