Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 186 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

186 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K90 Висина на подигање 10.5 м
Година 1993-08 Километража 49500 км Сила
Германија, Dieburg
Контактирајте го продавачот
66.550 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11300 кг
Година 2014-03-13 Километража 371936 км Сила
Германија, Salzgitter
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 13435 км Сила
Германија, Wächtersbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TBR260
Година 2023 Километража 322 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
136.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 271 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4 Носивост 5690 кг
Година 2009 Километража 305337 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел HTM1004
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bad Schussenried
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016-09 Километража 199000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016-10 Километража 247000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
136.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 102 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
140.300 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2021-04 Километража 77261 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 115 Висина на подигање 13.4 м
Година 1990-10 Километража 75000 км Сила
Германија, Dieburg
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 985 кг
Година 1977-07-27 Километража 146127 км Сила
Германија, Kalkar
Контактирајте го продавачот
239.890 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2017-06 Километража 218164 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2002-04 Километража 97000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
248.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 98000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Palfinger PK 31000 TW VAK Носивост 5370 кг
Година 1987-05 Километража 34000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 06/2008 Километража 362000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2022 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 189000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
85.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2019-02 Километража 146272 км Сила
Германија, Heuchelheim