Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 750 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

750 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2000 Километража 120000 км Сила
Полска, Komorniki
Контактирајте го продавачот
189.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 105000 км Сила
Полска, Komorniki
Контактирајте го продавачот
136.731 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022-01 Километража 40344 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
аукција 69.310 € CZK 1.639.000 CZK
Пумпа за бетон
Година 05/2001 Километража 300000 км Сила
Чехија, Vsetín 1
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T 370 Висина на подигање 37 м Носивост 350 кг
Година 07/2002 Километража 133000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
111.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 01/2006 Километража 185500 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел MTP EM
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел MTP EM 10
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел MTP EM 10 R
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 21 м Носивост 215 кг
Година 2013 Километража 54000 км Сила
Холандија, Nieuw Vennep
пумпа за бетон Schwing  на шасија MERCEDES-BENZ 2628 пумпа за бетон Schwing  на шасија MERCEDES-BENZ 2628
2
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Пумпа за бетон
Година 06/1987 Километража 518000 км Сила
Грција, Aspropirgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 3500 кг
Година 2012 Километража 57500 км Сила
Холандија, Assen
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T220.1 S12 Висина на подигање 19.5 м
Година 2009 Километража Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB270 Висина на подигање 27 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 01/1977 Километража 240000 км Сила
Грција, Πειραιάς
Контактирајте го продавачот
96.850 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 482000 км Сила
Австрија, Hall in Tirol
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 3200 кг
Година 2004 Километража 386438 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 11/2017 Километража 153000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
178.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 10/2013 Километража 270000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
178.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 11/2013 Километража 274000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2009-11 Километража 180000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Висина на подигање 28 м
Година 2008 Километража 309000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 10/2016 Километража 108000 км Сила
Полска, Opole
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 750 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се