Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Чешка Република: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T420 Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 26 м Носивост 350 кг
Година 2002 Километража 1000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
аукција 109.800 € CZK 2.699.000 CZK
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража 14600 км Сила
Чехија, Staříč
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
63.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2009-01 Километража 284980 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
63.950 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел STETTER
Година 2009-01 Километража 284980 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
аукција 117.900 € CZK 2.899.000 CZK
Пумпа за бетон
Година 07/2019 Километража 36000 км Сила
Чехија, Dolní Benešov
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 152370 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Модел 9 cm3
Година 2015-06-11 Километража 212000 км Сила
Чехија, Litomyšl
Контактирајте го продавачот
101.300 € CZK 2.490.000 CZK
Пумпа за бетон
Година 2001 Километража Сила
Чехија, Valašské Meziříčí
Контактирајте го продавачот
116.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18580 кг
Година 2022 Километража 60600 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
36.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел BISON PALFINGER TKA16 Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м
Година Километража 175452 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
137.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Модел AM 9FHC Носивост 19200 кг
Година 2021 Километража 500 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1995-10 Километража 75051 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 258000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се