Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Бугарија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.530 € BGN 24.500 BGN
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 250000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Висина на подигање 28 м
Година 2008 Километража 309000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
279.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел BSF 52.16 HLS
Година 04/2004 Километража 103000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
166.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 11/2007 Километража 82000 км Сила
Бугарија, гр. Перник
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 216000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Висина на подигање 32 м
Година 2001 Километража 256000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 34 Висина на подигање 34 м
Година 2005 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 185000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
25.050 € BGN 49.000 BGN
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 980000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 28 м
Година 2022 Километража 3000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
25.510 € BGN 49.900 BGN
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 01/2020 Километража 45880 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2017 Километража 62500 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 24 м Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Бугарија, Шумен
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ ACTROS 4141 пумпа за бетон MERCEDES-BENZ ACTROS 4141 пумпа за бетон MERCEDES-BENZ ACTROS 4141
3
Контактирајте го продавачот
81.300 € BGN 159.000 BGN
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 60859 км Сила
Бугарија, Sofia
автодигалка MERCEDES-BENZ 1528 ATEGO автодигалка MERCEDES-BENZ 1528 ATEGO автодигалка MERCEDES-BENZ 1528 ATEGO
3
Контактирајте го продавачот
40.850 € BGN 79.900 BGN
Автодигалка
Носивост 7070 кг
Година 2006 Километража 194569 км Сила
Бугарија, Sofia
автодигалка MERCEDES-BENZ ATEGO 1224 автодигалка MERCEDES-BENZ ATEGO 1224 автодигалка MERCEDES-BENZ ATEGO 1224
3
Контактирајте го продавачот
86.870 € BGN 169.900 BGN
Автодигалка
Носивост 8000 кг
Година 2020 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се