Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Носивост 7460 кг
Година 01/2001 Километража 307000 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
24.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 8480 кг
Година 01/2005 Километража 264500 км Сила
Белгија, Willebroek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
89.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23555 кг
Година 2017-05-17 Километража 159775 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
89.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23555 кг
Година 2017-05-17 Километража 147085 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
89.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23555 кг
Година 2017-05-10 Километража 129927 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
94.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23555 кг
Година 2017-01-02 Километража 193939 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Носивост 11245 кг
Година 2008-04-23 Километража 311761 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
39.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17715 кг
Година 2008-11-18 Километража 238762 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
89.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017-05-17 Километража 124103 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
88.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Носивост 13182 кг
Година 2011-03-14 Километража 308761 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 421000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 7750 кг
Година 1992-05-05 Километража 60763 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 683525 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 180400 км Сила
Белгија, MONT (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
38.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 15650 кг
Година 2007-06-28 Километража 189091 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
38.850 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 230513 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
49.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 16640 кг
Година 2007-02-01 Километража 557672 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Lummen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 1
Година 1995-01-01 Километража 163680 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
25.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17700 кг
Година 2000-03-03 Километража 516047 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
41.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18725 кг
Година 2008-02-01 Километража 344354 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
86.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23555 кг
Година 2017-01-02 Километража 124093 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23555 кг
Година 2017-05-17 Километража 124791 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
89.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23555 кг
Година 2017-08-14 Километража 147276 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
47.250 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 18366 кг
Година 2010-02-24 Километража 308017 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се