Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Австрија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел ZL 56
Година 02/2022 Километража 900 км Сила
Австрија, Oeynhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел ZL 40
Година 02/2022 Километража 900 км Сила
Австрија, Oeynhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел ZL 49
Година 02/2022 Километража 900 км Сила
Австрија, Oeynhausen
Контактирајте го продавачот
77.988 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел TKA28 KS Висина на подигање 28 м
Година 2009-05 Километража 56330 км Сила
Австрија, Rotenturm
Контактирајте го продавачот
94.850 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 232000 км Сила
Австрија, Hall in Tirol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел ZL 36
Година 02/2022 Километража 900 км Сила
Австрија, Oeynhausen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се