Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 613 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MERCEDES-BENZ: 613 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2020 Километража 32256 км Сила 394 кс
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
455.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел S43SX III
Година Километража 1500 км Сила 450 кс
Чехија, Holubice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 1 Носивост 4000 кг
Година 1991-11-20 Километража 625912 км Сила 280 кс
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
аукција 2.891 € DKK 21.500 DKK
Возило со дигалка со корпа
Година 1991-01 Километража 199880 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража 49255 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 9700 кг
Година 06/2017 Километража 65000 км Сила 400 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел 2017 MODEL MERCEDES 3236 AROCS Носивост 11 кг
Година 06/2017 Километража 20000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 38-5 ERGONİC
Година Километража 105000 км Сила 400 кс
Турција
камион-мешалка IMER-L&T 2001  на шасија MERCEDES-BENZ 2001 MODEL 33.31 33.35 MERCEDES ACTROCS MİXER
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел 2001 Носивост 12 кг
Година 06/2001 Километража 400000 км Сила 350 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Модел 2005
Година 06/2005 Километража 200 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година 1999 Километража 124833 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел BSF 38-5.16 H
Година 09/2020 Километража 320 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел ECP52CS 5RZ
Година 11/2006 Километража 732000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел BSF 47-5 14 H
Година 07/2014 Километража 123268 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон Schwing S 36 X на шасија MERCEDES-BENZ 3343 P Arocs пумпа за бетон Schwing S 36 X на шасија MERCEDES-BENZ 3343 P Arocs пумпа за бетон Schwing S 36 X на шасија MERCEDES-BENZ 3343 P Arocs
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел S 36 X
Година 07/2020 Километража 5200 км Сила
Турција, İstanbul
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 613 огласа
Прикажи
Претплати се