Филтри -

Градежни машини MENZI MUCK од Швајцарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MENZI MUCK од Швајцарија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2006 Километража 10334 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2008 Километража 7665 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 1996 Километража 9400 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2012 Километража 10534 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2009 Километража 12297 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2005 Километража 4112 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2004 Километража 10596 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2002 Километража 12488 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2002 Километража 7900 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2013 Километража 8329 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се