Филтри -

Градежни машини MENZI MUCK од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MENZI MUCK од Чешка Република: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 29.240 € CZK 749.000 CZK
Одење багер
Година 01/2007 Километража 10410 м/ч Сила
Чехија, Buchlovice
Контактирајте го продавачот
29.200 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2007-02 Километража Сила
Чехија, Kněžmost
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.550 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2002 Километража 8400 м/ч Сила
Чехија, České Budějovice
Контактирајте го продавачот
29.200 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2007 Километража 9368 м/ч Сила 89 kW
Чехија, Kněžmost
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Одење багер
Година 1987 Километража 15600 м/ч Сила
Чехија, Kněžmost
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се