Филтри -

Градежни машини MENZI MUCK

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MENZI MUCK: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2006 Километража 10334 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2009 Километража 5229 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2008 Километража 7665 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
аукција 29.240 € CZK 749.000 CZK
Одење багер
Година 01/2007 Километража 10410 м/ч Сила
Чехија, Buchlovice
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 1996 Километража 9400 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
29.200 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2007-02 Километража Сила
Чехија, Kněžmost
Контактирајте го продавачот
32.550 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2002 Километража 8400 м/ч Сила
Чехија, České Budějovice
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2012 Километража 10534 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
29.200 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2007 Километража 9368 м/ч Сила 89 kW
Чехија, Kněžmost
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 01/1989 Километража Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Одење багер
Година 1987 Километража 15600 м/ч Сила
Чехија, Kněžmost
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2009 Километража 12297 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
одење багер MENZI MUCK A71 Mobil Schreitbagger одење багер MENZI MUCK A71 Mobil Schreitbagger одење багер MENZI MUCK A71 Mobil Schreitbagger
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2001 Километража 8800 м/ч Сила 110 кс
Австрија, Vorchdorf
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2005 Километража 4112 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2004 Километража 10596 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се