Филтри -

Градежни машини MECALAC од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MECALAC од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 10279 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 10007 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 10007 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража 10279 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Багер со предниот лопата
Година 2008 Километража 3598 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 2600 кг
Година 2014 Километража 4401 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се