Филтри -

Градежни машини MECALAC од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MECALAC од Романија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Bihor
багер на тркала MECALAC CX11 багер на тркала MECALAC CX11
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Романија, Bihor
багер гасеничар MECALAC 714 Mc
1
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 7300 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
нови багер-натоварувач MECALAC TLB 890 нови багер-натоварувач MECALAC TLB 890 нови багер-натоварувач MECALAC TLB 890
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 3600 кг Брзина 41 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Романија, ILFOV
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се