Филтри -

Градежни машини MECALAC од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини MECALAC од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 3200 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 5450 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер на тркала
Година 1997 Километража 8315 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2001 Километража 6667 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 5797 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Мини багер
Година 2014 Километража 6195 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се