Филтри -

Градежни машини MEC од Холандија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MEC од Холандија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 1200 кг
Година 2017 Километража 337 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 770 кг
Година 2013 Километража 1363 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 1200 кг
Година 2015 Километража 2374 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 454 кг
Година 2008 Километража 174 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 318 кг
Година 2006 Километража 411 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 142 м Носивост 1800 кг
Година 2012 Километража 1180 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22 м Носивост 1350 кг
Година Километража 747 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2014-01-01 Километража 276 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2014-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2014-01-01 Километража 273 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 11.3 м
Година 2008-01-01 Километража 134 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2010-01-01 Километража 303 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се