Филтри -

Градежни машини MBU

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини MBU

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Грејдер
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Валјак со гуми
Година 1996 Километража Сила
Романија, Bihor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1984 Километража 2641 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Валјак за асфалт
Година 1980 Километража 1066 м/ч Сила
Германија, Ilmenau

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Мини багер
Година 02/2017 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Багер гасеничар
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Minhang District
багер гасеничар Komatsu pc300-7 багер гасеничар Komatsu pc300-7 багер гасеничар Komatsu pc300-7
3
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2013 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 6100 кг
Година 01/2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
нови машина за обележување на патишта Graco GRINDLAZER HP
1
Контактирајте го продавачот
11.380 € KZT 5.900.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2016 Километража 4589 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Булдожер
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.380 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1993 Километража 10909 м/ч Сила
Литванија, Lentvaris
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Багер гасеничар
Година 01/2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи