Филтри -

Градежни машини MB

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини MB

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 565000 км Сила
Хрватска, Strmec

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 3.8 м Длабочина на копање 3880 мм Радиус на копање 2.49 м Висина за истовар 4.31 м Капацитет на хидраулична пумпа 320 бар
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.8 м Длабочина на копање 2800 мм Радиус на копање 4.75 м Висина за истовар 3.12 м Капацитет на хидраулична пумпа 243 бар
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
32.680 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.510 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2019 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
83.127 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 06/2024 Километража 1 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Машина за дупчење
Евро Euro 1
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење асфалт
Година 06/2024 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
3.740 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 01/2024 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.140 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2020 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
мини багер Thaler 2230 s мини багер Thaler 2230 s
2
Контактирајте го продавачот
25.799 €
Мини багер
Година Километража 10 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Мини багер
Година 2022 Километража 150 м/ч Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2018 Километража 1864 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 75000 кг Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
71.000 US$ EUR ≈ 65.200 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCT75 Висина на подигање 65 м Дофаќач 48 м Носивост 75000 кг Капацитет на крајот на стрелата 75 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 04/2000 Километража 12500 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 90 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Мини багер
Година 2013 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Багер гасеничар
Носивост 1000 кг
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Багер гасеничар
Носивост 25000 кг
Година 2019 Километража 800 м/ч Сила
Нигерија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи