Филтри -

Градежни машини MAZDA од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини MAZDA од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS Носивост 115 кг
Година 01/2008 Километража 128500 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS 1000 Volt Носивост 90 кг
Година 01/2010 Километража 75806 км Сила
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS Носивост 90 кг
Година 01/2010 Километража 75806 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS Носивост 115 кг
Година 01/2008 Километража 121769 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS Носивост 115 кг
Година 01/2008 Километража 121769 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS - 1000 Volt Висина на подигање 10.8 м Носивост 115 кг
Година 01/2008 Километража 128500 км Сила
Холандија, Almelo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се