Филтри -

Градежни машини MAZDA

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини MAZDA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS Дофат на стрела 10.8 м Носивост 120 кг
Година 2008 Километража 128500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 145 Висина на подигање 14.5 м Носивост 200 кг
Година 1999 Километража 77000 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Bühne Висина на подигање 14.5 м
Година 2000 Километража 84376 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Bühne Висина на подигање 14.5 м Носивост 200 кг
Година 2000 Километража 77800 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 145 ALU Висина на подигање 14.5 м Носивост 200 кг
Година 2000 Километража 79700 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Носивост 200 кг
Година 2001 Километража 88904 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS Носивост 115 кг
Година 01/2008 Километража 128500 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS Носивост 115 кг
Година 01/2008 Километража 121769 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS Носивост 115 кг
Година 01/2008 Километража 121769 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-32-LFXS - 1000 Volt Висина на подигање 10.8 м Носивост 115 кг
Година 01/2008 Километража 128500 км Сила
Холандија, Almelo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се