Филтри -

Градежни машини MAZ од Украина

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAZ од Украина: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран KS Модел 5571BY-F22 Висина на подигање 30.4 м Дофат на стрела 28 м Дофаќач 10.08 м Носивост 32000 кг Капацитет на крајот на стрелата 8.44 т Брзина на подигање на товар 6 м/мин Брзина 60 км/ч
Година 2021 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2021 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка ZOOMLION-MAZ ZMC-60 на шасија MAZ 6516C9-560-001 нови автодигалка ZOOMLION-MAZ ZMC-60 на шасија MAZ 6516C9-560-001 нови автодигалка ZOOMLION-MAZ ZMC-60 на шасија MAZ 6516C9-560-001
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZMC-60 Висина на подигање 41.8 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 9.016 м Носивост 60000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т Брзина 60 км/ч
Година 2021 Километража Сила 420 кс
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
190.000 US$ EUR ≈ 178.300 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZMC-25 Висина на подигање 40.5 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 8 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година 06/2021 Километража Сила 270 кс
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран KS Модел КС-45729А-W-02 Висина на подигање 20.4 м Дофат на стрела 18 м Носивост 16000 кг Брзина на подигање на товар 10 м/мин
Година 02/2022 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка MAZ КС-55727-A, B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 27.1 м Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка MAZ КС-5571BY-K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 9.6 м Носивост 32000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка KS 3579-2, 4 на шасија MAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 3579-2, 4 Висина на подигање 20.4 м Дофат на стрела 18 м Носивост 15200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка MAZ КС-45729-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 21.7 м Дофат на стрела 19 м Носивост 20000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа MAZ 5340
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ПСС-131.18Э
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка KS -45729A-0, 4, 8 на шасија MAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран KS Модел -45729A-0, 4, 8 Висина на подигање 20.4 м Дофат на стрела 18 м Носивост 16200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка KS 55727-1, 7 на шасија MAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 55727-1, 7 Висина на подигање 27.1 м Дофат на стрела 20 м Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка MAZ КС-55727-5-11, 12, 21, 22
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 27.1 м Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се