Филтри -

Градежни машини MAZ од Русија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAZ од Русија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за рециклирање на асфалт MAZ ЯР-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила
Русија, Смоленск
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 46.640 €
Машина за полнење на шевови
Година 2020 Километража Сила 26.9 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови прскалка за битуменска емулзија MAZ Автогудронатарор нови прскалка за битуменска емулзија MAZ Автогудронатарор
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година нов Километража Сила
Русија, Ярославль
нови автодигалка Ivanovets КС-35715  на шасија MAZ 5340С2 нови автодигалка Ivanovets КС-35715  на шасија MAZ 5340С2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Ivanovets Модел КС-35715 Висина на подигање 18.4 м Дофат на стрела 17 м Носивост 16000 кг
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2018 Километража Сила
Русија, Смоленск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2017 Километража Сила
Русија, Смоленск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Русија, Смоленск
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се