Филтри -

Градежни машини MAZ од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини MAZ од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Автодигалка
Дофат на стрела 22 м Носивост 16000 кг
Година 1996 Километража 24000 км Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Автодигалка
Дофат на стрела 22 м
Година 2007 Километража 180000 км Сила
Литванија, Kužiai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Siaulia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/1990 Километража Сила
Литванија, Šilalė
автодигалка MAZ V-6 за делови автодигалка MAZ V-6 за делови
2
Контактирајте го продавачот
600 €
Автодигалка
Година 1993 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се