Филтри -

Градежни машини MAZ од Белорусија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAZ од Белорусија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 65.240 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 55713-6К-4 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 29 м Носивост 25000 кг
Година 2014 Километража 19000 км Сила 273 кс
Белорусија
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 66.180 €
Автодигалка
Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 28 м Носивост 25000 кг
Година 2017 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа MAZ 6303A8-328  MULTITEL 40m возило со дигалка со корпа MAZ 6303A8-328  MULTITEL 40m возило со дигалка со корпа MAZ 6303A8-328  MULTITEL 40m
3
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 75.640 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел J340TA Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 25 м Носивост 365 кг
Година 2009 Километража 300000 км Сила
Белорусија, Минск
автодигалка MAZ КС 6572ВY-E автодигалка MAZ КС 6572ВY-E автодигалка MAZ КС 6572ВY-E
3
Контактирајте го продавачот
137.000 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел Зубр Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 34 м Носивост 40000 кг
Година 12/2016 Километража Сила
Белорусија, Гродна
автодигалка KS КС-55727-7 на шасија MAZ 6303А3 автодигалка KS КС-55727-7 на шасија MAZ 6303А3 автодигалка KS КС-55727-7 на шасија MAZ 6303А3
3
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 29.310 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел КС-55727-7 Висина на подигање 28 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина на подигање на товар 6 м/мин Брзина 60 км/ч
Година 2008 Километража Сила 250 кс
Белорусија
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 34.040 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 30-4 Висина на подигање 30 м Носивост 300 кг
Година 2009 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.820 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 55727-7 Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 28 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина на подигање на товар 6 м/мин Брзина 60 км/ч
Година 2010 Километража 16000 км Сила 250 кс
Белорусија
возило со дигалка со корпа MAZ 5337А2 AGP-30-4  30m возило со дигалка со корпа MAZ 5337А2 AGP-30-4  30m возило со дигалка со корпа MAZ 5337А2 AGP-30-4  30m
3
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.090 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел 30-4 Висина на подигање 30 м Носивост 300 кг
Година 2009 Километража 30000 км Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.550 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 30-4 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 15 м Носивост 300 кг
Година 2013 Километража Сила
Белорусија
возило со дигалка со корпа MAZ 437030
1
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.960 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 20-2 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 7.5 м Носивост 250 кг
Година 2010 Километража Сила
Белорусија
нови асфалтна база MAZ Мобильный 20 ZZBO нови асфалтна база MAZ Мобильный 20 ZZBO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се