Филтри -

Градежни машини MASSENZA

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини MASSENZA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 6437 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
финишер за бетон MASSENZA 2012 финишер за бетон MASSENZA 2012 финишер за бетон MASSENZA 2012
3
Контактирајте го продавачот
500.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 06/2012 Километража Сила
Турција
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
112.500 €
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 3800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење MASSENZA MI6 машина за дупчење MASSENZA MI6 машина за дупчење MASSENZA MI6
3
Контактирајте го продавачот
208.000 € GBP 180.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 8900 м/ч Сила
Полска, Piła
Контактирајте го продавачот
94.770 € GBP 82.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 6437 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
109.800 € GBP 95.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2020 Километража 1642 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1992 Километража Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 2800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 2754 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 4400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
109.800 € GBP 95.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 3000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 2013 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се