Филтри -

Градежни машини MARINI од Италија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MARINI од Италија: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
асфалт павер со тркала MARINI Cp271 асфалт павер со тркала MARINI Cp271
2
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Асфалт павер со тркала
Година 1991 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Lozzo Atestino Padova
асфалт павер со тркала MARINI Co251 асфалт павер со тркала MARINI Co251
2
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Асфалт павер со тркала
Година 1991 Километража Сила
Италија, Lozzo Atestino Padova
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1999 Километража 7587 м/ч Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 1990 Километража Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 8300 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
нови прскалка за битуменска емулзија MARINI CombiFALT Комбинированный автогудронатор нови прскалка за битуменска емулзија MARINI CombiFALT Комбинированный автогудронатор
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
нови машина за рециклирање на асфалт MARINI Машина для ямочного ремонта рatchFALT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 2021 Километража Сила
Италија, Genova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се