Филтри -

Градежни машини MARINI од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MARINI од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
асфалтна база MARINI Magnum 140 * mobile asphalt plant асфалтна база MARINI Magnum 140 * mobile asphalt plant
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
асфалтна база MARINI Magnum 160 асфалтна база MARINI Magnum 160
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
нови асфалтна база MARINI IRON T-BOX 50 нови асфалтна база MARINI IRON T-BOX 50 нови асфалтна база MARINI IRON T-BOX 50
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 4700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се