Филтри -

Градежни машини MARINI од Европа

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MARINI: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1999 Километража 7587 м/ч Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 1990 Километража Сила
Италија, FANO (PU)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 8300 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
нови прскалка за битуменска емулзија MARINI CombiFALT Комбинированный автогудронатор нови прскалка за битуменска емулзија MARINI CombiFALT Комбинированный автогудронатор
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
нови машина за рециклирање на асфалт MARINI Машина для ямочного ремонта рatchFALT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 2021 Километража Сила
Италија, Genova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Италија, Alfonsine
Контактирајте го продавачот
599.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2010 Километража Сила
Романија, LUGOJ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се