Филтри -

Градежни машини MARCHETTI од Италија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MARCHETTI од Италија: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 28 м Носивост 32000 кг
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 19 м Дофаќач 21 м Носивост 12000 кг
Година 1998 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 28 м Носивост 70000 кг
Година 2001 Километража Сила 460 кс
Италија, San Paolo BS
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се