Филтри -

Градежни машини MARCHETTI

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MARCHETTI: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 1998 Километража 3895 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 75000 кг
Година 1988 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м Носивост 60000 кг
Година 05/2007 Километража 69400 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 120000 кг
Година 2007 Километража 49000 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се