Филтри -

Градежни машини MANTIS

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANTIS: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар MANTIS 20010, 100to., Teleskop кран гасеничар MANTIS 20010, 100to., Teleskop кран гасеничар MANTIS 20010, 100to., Teleskop
3
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2008 Километража 3769 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 25.5 м Дофат на стрела 29 м Дофаќач 29 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.8 т Брзина на подигање на товар 40 м/мин
Година 2006 Километража Сила 12 kW
Полска, Wisznia Mała
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се