Филтри -

Градежни машини MANITOWOC од Кина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOWOC од Кина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 79 м Дофат на стрела 61 м Дофаќач 79 м Носивост 272000 кг Капацитет на крајот на стрелата 272 т
Година 07/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 128 м Дофаќач 38 м Носивост 1 кг Капацитет на крајот на стрелата 250 т
Година 09/2005 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2006 Километража 15000 м/ч Сила
Кина, Hefei
кран гасеничар MANITOWOC M250 кран гасеничар MANITOWOC M250 кран гасеничар MANITOWOC M250
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Кран гасеничар
Година 08/1992 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се