Филтри -

Градежни машини MANITOWOC од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOWOC од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 45 м
Година 2007-01-01 Километража 6901 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
кран гасеничар MANITOWOC 4100 WV кран гасеничар MANITOWOC 4100 WV кран гасеничар MANITOWOC 4100 WV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1976 Километража 18000 м/ч Сила 340 кс
Холандија, Vierpolders
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 30 м
Година 1984 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/1988 Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 907000 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Utrecht
кран гасеничар MANITOWOC Max-er 2000 кран гасеничар MANITOWOC Max-er 2000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 65 м
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Chaam
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се