Филтри -

Градежни машини MANITOWOC од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOWOC: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Кран гасеничар
Година 1988 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 48.5 м Дофат на стрела 45 м Носивост 250000 кг
Година 2010 Километража 9000 м/ч Сила 425 кс
Холандија, Chaam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 21 м Носивост 75000 кг
Година 1975 Километража Сила
Грција, Chalkida
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1976 Километража 18000 м/ч Сила 340 кс
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 30 м
Година 1984 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
кран гасеничар MANITOWOC 4100 S2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 72 м Носивост 230000 кг
Година 1980 Километража 13000 м/ч Сила
Шпанија, Coslada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофаќач 103.7 м Носивост 1000000 кг
Година 2001 Километража 6600 м/ч Сила 450 kW
Шпанија, Getafe
кран гасеничар MANITOWOC 222 S2 кран гасеничар MANITOWOC 222 S2 кран гасеничар MANITOWOC 222 S2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/1988 Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се