Филтри -

Градежни машини MANITOWOC

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOWOC: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража 18000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
2.250.000 €
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 8079 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
RB Trading International
4 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража 10775 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 79 м Дофат на стрела 61 м Дофаќач 79 м Носивост 272000 кг Капацитет на крајот на стрелата 272 т
Година 07/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 45 м
Година 2007-01-01 Километража 6901 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
кран гасеничар MANITOWOC 4100 S2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 72 м Носивост 230000 кг
Година 1980 Километража 13000 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 21 м Носивост 75000 кг
Година 1975 Километража Сила
Грција, Chalkida
кран гасеничар MANITOWOC 12000 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 82 м Капацитет на крајот на стрелата 120 т
Година 2008 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 128 м Дофаќач 38 м Носивост 1 кг Капацитет на крајот на стрелата 250 т
Година 09/2005 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2006 Километража 15000 м/ч Сила
Кина, Hefei
кран гасеничар MANITOWOC 4100 WV кран гасеничар MANITOWOC 4100 WV кран гасеничар MANITOWOC 4100 WV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1976 Километража 18000 м/ч Сила 340 кс
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 30 м
Година 1984 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Polichna
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/1988 Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 907000 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Utrecht
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се