Филтри -

Градежни машини MANITOU од Унгарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOU од Унгарија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 21 м Носивост 5000 кг
Година 2007 Километража 6261 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 4000 кг
Година 2013 Километража 2748 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 4000 кг
Година 2010 Километража 6054 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 1223 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 985 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 276 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 109 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 635 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 5000 кг
Година 06/2008 Километража 5486 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 194 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 250 кг
Година 2008 Километража 995 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10.5 м Носивост 250 кг
Година 2006 Километража 1403 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10.5 м Носивост 250 кг
Година 2008 Километража 1029 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се