Филтри -

Градежни машини MANITOU од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOU од Украина: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3000 кг
Година 2015 Километража 6200 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
друга градежна машина MANITOU MT 732 друга градежна машина MANITOU MT 732
2
Контактирајте го продавачот
53.000 € Со вклучен ДДВ
Друга градежна машина
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 3 Носивост 3.4 кг
Година 2013 Километража 3300 м/ч Сила 120 кс
Украина, м.Луцьк
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 46.460 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 94 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
32.100 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3200 кг
Година 2005 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 25.810 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 1997 Километража 7 км Сила
Украина, м. Луцьк
хидраулична зглобна платформа MANITOU M165 ATJ хидраулична зглобна платформа MANITOU M165 ATJ хидраулична зглобна платформа MANITOU M165 ATJ
3
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.5 м Носивост 250 кг
Година 2002 Километража Сила 51 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
35.700 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2010 Километража 3900 м/ч Сила 120 кс
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се