Филтри -

Градежни машини MANITOU од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOU од Романија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3400 кг
Година 2004 Километража Сила
Романија, 1 Decembrie
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Телескопска дигалка
Година 2000 Километража Сила
Романија, LUGOJ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 16 м
Година Километража Сила
Романија, jud. MARAMURES
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 16 м Носивост 3500 кг
Година 2003 Километража 7800 м/ч Сила
Романија, SAT. SĂCĂLUŞEŞTI - COM. AGAPIA
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 17 м
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 1994 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Seini
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се