Филтри -

Градежни машини MANITOU од Полска

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

57 огласа: Градежни машини MANITOU од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.770 € PLN 79.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
14.430 € PLN 64.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 1268 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 4000 кг
Година 2008 Километража 3775 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
71.370 € PLN 321.000 PLN
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 5000 кг
Година 2008 Километража 6037 м/ч Сила
Полска, Orońsko
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3500 кг
Година 2014 Километража 2935 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 5100 кг
Година 2007 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Szówsko
возило со дигалка со корпа MANITOU Manitou 81XE podnośnik nożycowy do pracy wewnątrz - Windex возило со дигалка со корпа MANITOU Manitou 81XE podnośnik nożycowy do pracy wewnątrz - Windex
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Haulotte HA 18 PX Носивост 340 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Chojnice
ножична платформа MANITOU 81XE podnośnik nożycowy do pracy wewnątrz ножична платформа MANITOU 81XE podnośnik nożycowy do pracy wewnątrz
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 340 кг
Година 2004 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
27.790 € PLN 125.000 PLN
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2010 Километража Сила
Полска, Młodoszowice
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 4237 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
46.470 € PLN 209.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 230 кг
Година 2018 Километража 1132 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
25.900 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 10800 м/ч Сила
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 3 Висина на подигање 17.65 м Дофат на стрела 10.6 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 2781 м/ч Сила
Полска, Łazy
Контактирајте го продавачот
66.480 € PLN 299.000 PLN
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 4000 кг
Година 2004 Километража 7000 м/ч Сила
Полска, Kamionka Wielka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2011 Километража Сила
Полска, Baćkowice
ножична платформа MANITOU 78 SEC, 120 SE
1
Контактирајте го продавачот
11.010 € PLN 49.500 PLN
Ножична платформа
Година 2014 Километража 210 м/ч Сила
Полска, Nadarzyn
натоварувач со тркала MANITOU MRT 1840 Easy
1
Контактирајте го продавачот
152.300 € PLN 685.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 4000 кг
Година 2020 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Nadarzyn
Контактирајте го продавачот
81.160 € PLN 365.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража 1945 м/ч Сила
Полска, Nadarzyn
Контактирајте го продавачот
113.400 € PLN 510.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 3500 кг
Година 2020 Километража 50 м/ч Сила
Полска, Nadarzyn
Контактирајте го продавачот
65.590 € PLN 295.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 350 м/ч Сила
Полска, Nadarzyn
Контактирајте го продавачот
71.150 € PLN 320.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 270 м/ч Сила
Полска, Nadarzyn
Контактирајте го продавачот
78.930 € PLN 355.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 3500 кг
Година 2017 Километража 1525 м/ч Сила
Полска, Nadarzyn
Контактирајте го продавачот
110.700 € PLN 498.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2015 Километража 6277 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
56.700 € PLN 255.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 3700 кг
Година 2017 Километража 130 км Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
55.360 € PLN 249.000 PLN
Мини натоварувач
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Полска, Lublin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се