Филтри -

Градежни машини MANITOU од Италија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOU од Италија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 3485 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014 Километража 375 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 17.9 м Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража 1128 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2018 Километража 103 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража 648 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Ножична платформа
Година 2016 Километража 88 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2000 Километража 4238 м/ч Сила
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2000 Километража 4238 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2005-08-08 Километража 10449 м/ч Сила
Италија, It-25030 Orzivecchi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 25 м Носивост 4000 кг
Година 2008 Километража 2800 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 16 м Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража 6700 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2014 Километража 2064 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се