Филтри -

Градежни машини MANITOU од Германија

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

84 огласа: Градежни машини MANITOU од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.5 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 1034 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хидраулична зглобна платформа MANITOU 120 AETJ
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 350 кг
Година 2019 Километража 1500 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.678 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 7 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 646 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 16885 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 1370 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 1279 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 1288 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 1061 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
66.900 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 400 кг
Година 2022 Километража 150 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 2022 Километража 11 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
58.332 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
54.406 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 408 кг
Година 2022 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 408 кг
Година 2022 Километража 200 м/ч Сила
Германија, Crailsheim