Филтри -

Градежни машини MANITOU од Европа

Резултати од пребарување: 349 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOU: 349 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.95 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 1117 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2011-08-08 Километража 5006 м/ч Сила 125 кс
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.900 € PLN 49.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 7.6 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 1056 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
19.440 € PLN 89.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.65 м Дофат на стрела 10.62 м
Година 2008 Километража 3373 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража 2000 м/ч Сила 4 кс
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
45.440 € PLN 208.000 PLN
Телескопска дигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 6 м Дофат на стрела 3.4 м Носивост 2500 кг
Година 2019 Километража 861 м/ч Сила 50 кс
Полска, Frydrychowo
нови ротирачки телескопски натоварувач MANITOU MRT 3255
1
Контактирајте го продавачот
139.500 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 31.6 м Носивост 5500 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Дофат на стрела 3.3 м
Година 2008 Километража 340 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 30 м Носивост 5000 кг
Година 2012 Километража 10091 м/ч Сила 216 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
натоварувач со тркала MANITOU MLT625-75H, 260h only! натоварувач со тркала MANITOU MLT625-75H, 260h only! натоварувач со тркала MANITOU MLT625-75H, 260h only!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 260 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 350 кг
Година 2021 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 7.7 м Носивост 200 кг
Година 2003 Километража Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 7.6 м Носивост 200 кг
Година 2005 Километража 1007 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 7 м Носивост 200 кг
Година 2005 Километража 380 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2006 Километража Сила
Полска, Jordanow
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 349 огласа
Прикажи
Претплати се