Филтри -

Градежни машини MANITOU од Данска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOU од Данска: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10.5 м Носивост 250 кг
Година 2003 Километража 891 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 17.55 м Носивост 4000 кг
Година 2015 Километража 1600 м/ч Сила
Данска, Skive
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 6.9 м Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража Сила 122 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14.2 м Носивост 363 кг
Година 2017 Километража 923 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 9.6 м Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража 2565 м/ч Сила 139 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
24.999 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.65 м Дофат на стрела 10.6 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 3200 м/ч Сила 46 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 840 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.3 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 578 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 5.85 м Носивост 2500 кг
Година 2019 Километража 1729 м/ч Сила 75.32 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 5.85 м Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 1729 м/ч Сила 55.4 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 7.55 м Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража 2791 м/ч Сила 141 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 9.92 м Носивост 227 кг
Година 2015 Километража 170 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.75 м Носивост 318 кг
Година 2016 Километража 149 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.75 м Носивост 318 кг
Година 2016 Километража 139 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13.53 м Носивост 4000 кг
Година 2011 Километража 3252 м/ч Сила 101 кс
Данска, Skive
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се