Филтри -

Градежни машини MANITOU од Белорусија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MANITOU од Белорусија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 53.750 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3400 кг
Година 2012 Километража Сила
Белорусија
телескопски натоварувач на тркала MANITOU MRT 1432
1
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 32.250 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3200 кг
Година 1999 Километража Сила
Белорусија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
телескопски натоварувач на тркала MANITOU MRT 1432
1
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 48.860 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3200 кг
Година 2006 Километража Сила
Белорусија
телескопски натоварувач на тркала MANITOU MT 1235S телескопски натоварувач на тркала MANITOU MT 1235S телескопски натоварувач на тркала MANITOU MT 1235S
3
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 31.270 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3500 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 25.410 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 4000 кг
Година 2007 Километража 10700 м/ч Сила
Белорусија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се