Филтри -

Градежни машини MANITOU од Австрија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини MANITOU од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Мини багер
Година Километража Сила
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
25.663 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Австрија, At-8551 Wies
подигнувачка платформа со јарбол MANITOU 100 VJR подигнувачка платформа со јарбол MANITOU 100 VJR подигнувачка платформа со јарбол MANITOU 100 VJR
3
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 9.85 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Мини багер
Година Километража Сила
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се